Czy mam odpowiednią pracę?- zrób krótki test

Chciałbyś dowiedzieć się, czy Twoja aktualna praca jest dla Ciebie odpowiednia? 🙂

Mam dla Ciebie krótki test na „odpowiedniość”- dwa proste zadania, które wyjaśnią, czy to, co aktualnie robisz, to Twoja właściwa praca.

Po pierwsze- PYTANIE:

1. Czy pracowałbyś dalej na tym stanowisku, gdybyś jutro wygrał milion dolarów na loterii?

Jeśli pierwszą rzeczą, jaką byś zrobił, mając wystarczająco dużo pieniędzy, byłaby rezygnacja z pracy, oznacza to po prostu, że nie jest to właściwe dla Ciebie zajęcie.

I po drugie TEST:

2. Zastosuj coś, co nazywa się „testem zegara”. Ludzie, którzy pracują w niewłaściwym miejscu, wciąż patrzą na zegarek. Są bardzo wyczuleni na to, kiedy zaczęli i kiedy kończą pracę. Osoby pracujące na właściwym stanowisku rzadko mają poczucie czasu, poza świadomością, jak niewiele im go zostało na zrobienie tego, co naprawdę lubią.

Jakkolwiek zmierzysz odpowiedniość swojej pracy, warto w swoim życiu robić to, co kochasz, co Cię cieszy i pasjonuje, dla czego z radością przeznaczasz swoją uwagę, swój czas i swoją energię. Odpowiednia praca to skarb 🙂 Polecam. 🙂Siła wewnętrznacoaching

Urszula Grabowska-Maleszko
Urszula Grabowska-Maleszko

PCC Coach (Erickson Certified Professional Coach) , trener szkoleń menedżerskich i rozwoju osobistego, konsultant biznesowy. Ponad 1100 godzin coachingu, w tym ok. 80% z kadrą zarządzającą niższego i wyższego szczebla. 1500 godzin przeprowadzonych szkoleń z kompetencji miękkich.