Wybrane referencje Klientów:

Rekomendacja Tide Software Sp. z o.o.

Z firmą Maleszko.edu uczestniczyliśmy w cyklu szkoleń z zakresu „Akademii profesjonalnej obsługi Klienta”. Głównym celem szkolenia było podniesienie kompetencji z zakresu efektywnego kontaktu z Klientem. Dziękujemy głównie za profesjonalne przekazanie wiedzy merytorycznej, indywidualne podejście do naszego zespołu i specyfiki naszej branży, a także niezwykle przyjazną i ciepłą atmosferę. Szkolenie wpłynęło pozytywnie nie tylko na zwiększenie… … zobacz więcej „Rekomendacja Tide Software Sp. z o.o.”

Weronika Wieczorek
Kierownik Zespołu Wsparcia Klienta

Referencje Akademia Tańca i Baletu FRU

W dniach 8-9 i 31 sierpnia w Akademii Tańca i Baletu FRU w Gorzowie Wielkopolskim odbyło się autorskie szkolenie pani Urszuli Grabowskiej – Maleszko „Akademia Obsługi Klienta. Efektywna komunikacja w profesjonalnej obsłudze klienta.” Szkolenie zostało przygotowane z najwyższą starannością – warsztat poprzedziły rozmowy telefoniczne, mające na celu zbadanie potrzeb firmy z mojej perspektywy oraz wideokonferencja,… … zobacz więcej „Referencje Akademia Tańca i Baletu FRU”

Darian Wiesner
Owner / General Manager

Referencje firma MONDI

Malwina Dwojacka

GVT Sp. z o.o. Piotr Krzak

Współpracowaliśmy z Panią Urszulą Grabowską- Maleszko, realizując program rozwojowy dla menedżerów naszej firmy. Osobiście byłem klientem coachingowym p. Urszuli. Skorzystałem z pakietu 10 sesji prowadzonych co 1-2 tygodnie, po 60 minut każda. coaching prowadzony przez Panią Urszulę- Grabowską Maleszko okazał się być bardzo skuteczna metodą, która pozwoliła mi zwiększyć moją efektywność biznesową i w życiu… … zobacz więcej „GVT Sp. z o.o. Piotr Krzak”

Piotr Krzak
Dyrektor ds. Technicznych

Referencje Metro Warszawskie

Jerzy Lejk Prezes Zarządu Metro Warszawskie
Prezes Zarządu - Dyrektor Generalny

Referencje Giant

Magdalena Stańczak General Manager
General Manager

List rekomendacyjny ACP Polska

Iwona Mikołajczyk Pełnomocnik Zarządu w firmie ACP Polska
Pełnomocnik Zarządu w firmie ACP Polska

Rekomendacja Art-Bro

Waldemar Fotek
Właściciel firmy Art-Bro

Referencje Służba więzienna

Kpt. Łukasz Pieńkos, Z-ca Dyrektora Aresztu Śledczego w Warszawie-Grochowie

List rekomendacyjny TVP

Małgorzata Wcześniak, Dyrektor Telewizja Polska S.A,

List rekomendacyjny Bronisze

Krzysztof Karpa, Wiceprezes Zarządu Rynek Rolno-Spożywczy Bronisze

List rekomendacyjny WORD

Andrzej Gross, Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Bydgoszcz

List referencyjny MENTIS

MENTIS: Pracownicy Dwujęzycznej Prywatnej Szkoły Podstawowej MENTIS w dniu 27 sierpnia 2018r. uczestniczyli w szkoleniu „ Zarządzanie stresem dla nauczycieli i pracowników szkoły” zrealizowanym przez firmę szkoleniową Maleszko.edu.

Marta Bańkowska, Członek Zarządu Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa MENTIS

referencje Anna Sękowska Prezes Zarządu

Z p. Urszulą Grabowską- Maleszko współpracowałam przy realizacji warsztatu z obszaru rozwoju osobistego i technik budowania równowagi życiowej. Warsztat był realizowany przez Maleszko.edu dla mojego Klienta, firmy Lindt.

Anna Sękowska, Prezes Zarządu Brand Strategy Sp. z o.o.

referencje Sławomir Lewczuk SL Express

Mieliśmy okazję korzystać z usług p. Urszuli Grabowskiej-Maleszko w zakresie cyklu szkoleń dla pracowników z tematyki: „Efektywna komunikacja w obsłudze klienta”, „Asertywny Menadżer”, „Trudne rozmowy z pracownikami”. Współpracowaliśmy także w zakresie procesu coachingu menedżerskiego.

Sławomir Lewczuk, Właściciel firmy transportowej SL Express

referencje Piotr Krzak Dyrektor ds. technicznych

Coaching prowadzony przez Urszulę Grabowską-Maleszko okazał się być bardzo skuteczną metodą, która pozwoliła mi zwiększyć moją efektywność biznesową i w życiu prywatnym.

Piotr Krzak, Prezes Zarządu GVT Sp. z o.o.

referencje Marlena Kutyła Szefowa Działu Finansowego JMDI

Treść szkoleń i ich forma była dostosowana do potrzeb i moich oczekiwań. Z przyjemnością stwierdzam, że nie tylko merytorycznie były one w pełni przemyślane i przygotowane.

Marlena Kutyła
Szefowa Działu Finansowego

referencje Milena Wysocka Sporteum Sp.z.o.o.

Serdecznie polecamy firmę Maleszko.edu jako profesjonalną i godną zaufania firmę realizującą wartościowe szkolenia.

Milena Wysocka

list polecający Agnieszka Bereza CDN Event

Szkolenia prowadzone były w sposób dynamiczny, aktywny, zawierały w sobie dużo praktyki i ćwiczeń, co pozytywnie wzmocniło naukę i zdobywanie wiedzy przez uczestników.

Agnieszka Bereza

Referencje Witold M. Miller prezes zarządu FCBEscola

Z przyjemnością rekomendujemy firmę Maleszko.edu do współpracy w zakresie prowadzenia szkoleń z obsługi Klienta.

Witold M. Miller
Prezes Zarządu

Referencje Anna Okruszko

Szkolenia i coaching z Urszulą Grabowską- Maleszko pozwalają uporządkować i rozwinąć obszary, które są niezbędne w codziennej pracy z ludźmi.

dr n. med. Anna Okruszko

Referencje Magdalena Żmijewska, Executive & Business Coach

Magdalena Żmijewska

Szczerze i z radością rekomenduję Ulę Grabowską – Maleszko, jako profesjonalnego coacha z pasją każdej organizacji i Klientowi, który rozważa wkroczenie na ścieżkę zmiany.

Magdalena Żmijewska
Executive & Business Coach, Trener

Referencje Urząd Statystyczny w Kielcach

Szkolenie „Asertywność – warsztat zachowań asertywnych” zostało przeprowadzone na wysokim poziomie. Dziękujemy Pani za profesjonalizm, zaangażowanie oraz stworzenie przyjaznej atmosfery na szkoleniu.

Agnieszka Piotrowska-Piątek
Dyrektor

Referencje Maleszko.edu: Alicja Kwiatosz, Dyrektor

Szkolenie z zakresu zarządzania stresem i przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu prowadzone przez Urszulę Grabowską- Maleszko zostało przeprowadzone w bardzo profesjonalny i zajmujący sposób.

Alicja Kwiatosz
Dyrektor

Anna Walecka Referencje

Anna Walecka

Ula jest osobą bardzo naturalną, prawdziwą, empatyczną, ciepłą, a jednocześnie profesjonalną – skupioną na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele. Zdecydowanie polecam Ulę jako coacha. Czuje się przy niej bezpiecznie oraz mam pewność, że mogę się otworzyć bez lęku przed odrzuceniem czy oceną. Moja droga dopiero się zaczęła, a już widzę u siebie dużo zmian,… … zobacz więcej „Anna Walecka Referencje”

Anna Walecka

Magdalena Tulejska

Urszulę Grabowską- Maleszko zapamiętałam jako osobę pełną energii i entuzjazmu, dla której problemy nie stanowią bariery, a drogę do rozwoju. Z ogromną przyjemnością polecam więc Urszulę jako trenera w zakresie umiejętności menedżerskich.

Magdalena Tulejska
Właścicielka firmy BASED

Magdalena Golonka

Z Urszulą Grabowską-Maleszko miałam okazję współpracować po raz pierwszy w 2011 roku, kiedy realizowałam z nią projekt rekrutacji pracowników do działu handlowego mojej firmy. Współpraca polegała na wsparciu prowadzonego przeze mnie procesu rekrutacji, udziale w spotkaniach kwalifikacyjnych oraz na świadczeniu usługi doradztwa i konsultacji przy analizie i wyborze kandydatów.

Magdalena Golonka
Dyrektor Zarządająca KGE Sp. z o.o. Sp.k.

Michał Kulikowski

Z Urszulą Grabowską- Maleszko mam przyjemność współpracować od 2011r. Od samego początku pracy na stanowisku kierownika działu technicznego mogłem liczyć na jej wsparcie w zakresie wiedzy dotyczącej zarządzania podległym personelem jak i rozwijania standardów obsługi klienta. Jest to osoba z wielkim doświadczeniem i mogę polecić Ulę jako osobę szkolącą pracowników i mentora w zakresie obsługi klienta i zarządzania zespołem.

Michał Kulikowski
Kierownik Działu Technicznego JMDI

Agnieszka Gołda

Uczestniczyłam w wielu prowadzonych przez Ulę szkoleniach, począwszy od obsługi klienta poprzez sprzedaż a ostatnio w zakresie kierowania zespołem. Szkolenia prowadzone przez Ulę są bardzo ciekawe, dostosowane do możliwości i dynamiki grupy a przygotowane materiały szkoleniowe wyczerpująco opisują omawiane zagadnienia. Z przyjemnością mogę zarekomendować Ulę jako rzetelnego, profesjonalnego i solidnego szkoleniowca.

Agnieszka Gołda
Szefowa Działu Sprzedaży

Agnieszka Dworakowska

Miałam okazję uczestniczyć w szkoleniach dotyczących profesjonalnej obsługi klienta i skutecznej komunikacji, prowadzonych przez Urszulę Grabowską- Maleszko. Podczas szkolenia bardzo sobie ceniłam jej indywidualne podejście do uczestników i przede wszystkim wypracowanie metody pracy opartej na połączeniu teorii i ćwiczeń. Z pełną odpowiedzialnością polecam jej usługi jako rzetelnego i profesjonalnego wykładowcy i trenera.

Agnieszka Dworakowska
WIKOR Administrowanie Nieruchomościami

Eliza Snowacka

Szkolenie prowadzone przez Urszulę Grabowską-Maleszko, w którym miałam okazję brać udział, było przeprowadzone w sposób niezwykle profesjonalny. Pozwalało poznać metody i techniki skutecznej komunikacji, pogłębić wiedzę, a następnie pod okiem szkolącej można było przećwiczyć ją w praktyce. Ważnym uzupełnieniem był bogaty materiał szkoleniowy, który dzięki doświadczeniu szkolącej opatrzony był wieloma ćwiczeniami i przykładami. Otwarcie rekomenduję Urszulę Grabowską – Maleszko, jako osobę prowadzącą szkolenia.

Eliza Snowacka
Bee Social Agencja Interaktywna