Wybrane referencje Klientów:

WORD Bydgoszcz: Firma szkoleniowa Maleszko.edu Urszula Grabowska- Maleszko zrealizowała we wrześniu 2018 roku szkolenie skierowane do pracowników Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy. Tematem szkolenia była” Efektywna komunikacja i kreowanie marki w kontaktach z klientami firmy”

Andrzej Gross
Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Bydgoszcz

MENTIS: Pracownicy Dwujęzycznej Prywatnej Szkoły Podstawowej MENTIS w dniu 27 sierpnia 2018r. uczestniczyli w szkoleniu „ Zarządzanie stresem dla nauczycieli i pracowników szkoły” zrealizowanym przez firmę szkoleniową Maleszko.edu.

Marta Bańkowska, Członek Zarządu Szkół Mentis

Z p. Urszulą Grabowską- Maleszko współpracowałam przy realizacji warsztatu z obszaru rozwoju osobistego i technik budowania równowagi życiowej. Warsztat był realizowany przez Maleszko.edu dla mojego Klienta, firmy Lindt.

Anna Sękowska
Prezes Zarządu

Zaletą prowadzącej są także doświadczenia i wiedza z obszarów obsługi klienta, sprzedaży, zarządzania zespołami i rozwijania biznesu

Sławomir Lewczuk

Coaching prowadzony przez Urszulę Grabowską-Maleszko okazał się być bardzo skuteczną metodą, która pozwoliła mi zwiększyć moją efektywność biznesową i w życiu prywatnym.

Piotr Krzak
Dyrektor ds. technicznych

Treść szkoleń i ich forma była dostosowana do potrzeb i moich oczekiwań. Z przyjemnością stwierdzam, że nie tylko merytorycznie były one w pełni przemyślane i przygotowane.

Marlena Kutyła
Szefowa Działu Finansowego

Serdecznie polecamy firmę Maleszko.edu jako profesjonalną i godną zaufania firmę realizującą wartościowe szkolenia.

Milena Wysocka

Szkolenia prowadzone były w sposób dynamiczny, aktywny, zawierały w sobie dużo praktyki i ćwiczeń, co pozytywnie wzmocniło naukę i zdobywanie wiedzy przez uczestników.

Agnieszka Bereza

Z przyjemnością rekomendujemy firmę Maleszko.edu do współpracy w zakresie prowadzenia szkoleń z obsługi Klienta.

Witold M. Miller
Prezes Zarządu

Szkolenia i coaching z Urszulą Grabowską- Maleszko pozwalają uporządkować i rozwinąć obszary, które są niezbędne w codziennej pracy z ludźmi.

dr n. med. Anna Okruszko
Magdalena Żmijewska

Szczerze i z radością rekomenduję Ulę Grabowską – Maleszko, jako profesjonalnego coacha z pasją każdej organizacji i Klientowi, który rozważa wkroczenie na ścieżkę zmiany.

Magdalena Żmijewska
Executive & Business Coach, Trener

Szkolenie „Asertywność – warsztat zachowań asertywnych” zostało przeprowadzone na wysokim poziomie. Dziękujemy Pani za profesjonalizm, zaangażowanie oraz stworzenie przyjaznej atmosfery na szkoleniu.

Agnieszka Piotrowska-Piątek
Dyrektor

Szkolenie z zakresu zarządzania stresem i przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu prowadzone przez Urszulę Grabowską- Maleszko zostało przeprowadzone w bardzo profesjonalny i zajmujący sposób.

Alicja Kwiatosz
Dyrektor
Anna Walecka

Ula jest osobą bardzo naturalną, prawdziwą, empatyczną, ciepłą, a jednocześnie profesjonalną – skupioną na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele. Zdecydowanie polecam Ulę jako coacha. Czuje się przy niej bezpiecznie oraz mam pewność, że mogę się otworzyć bez lęku przed odrzuceniem czy oceną. Moja droga dopiero się zaczęła, a już widzę u siebie dużo zmian,… … zobacz więcej „Anna Walecka Referencje”

Anna Walecka

Urszulę Grabowską- Maleszko zapamiętałam jako osobę pełną energii i entuzjazmu, dla której problemy nie stanowią bariery, a drogę do rozwoju. Z ogromną przyjemnością polecam więc Urszulę jako trenera w zakresie umiejętności menedżerskich.

Magdalena Tulejska
Właścicielka firmy BASED

Z Urszulą Grabowską-Maleszko miałam okazję współpracować po raz pierwszy w 2011 roku, kiedy realizowałam z nią projekt rekrutacji pracowników do działu handlowego mojej firmy. Współpraca polegała na wsparciu prowadzonego przeze mnie procesu rekrutacji, udziale w spotkaniach kwalifikacyjnych oraz na świadczeniu usługi doradztwa i konsultacji przy analizie i wyborze kandydatów.

Magdalena Golonka
Dyrektor Zarządająca KGE Sp. z o.o. Sp.k.

Z Urszulą Grabowską- Maleszko mam przyjemność współpracować od 2011r. Od samego początku pracy na stanowisku kierownika działu technicznego mogłem liczyć na jej wsparcie w zakresie wiedzy dotyczącej zarządzania podległym personelem jak i rozwijania standardów obsługi klienta. Jest to osoba z wielkim doświadczeniem i mogę polecić Ulę jako osobę szkolącą pracowników i mentora w zakresie obsługi klienta i zarządzania zespołem.

Michał Kulikowski
Kierownik Działu Technicznego JMDI

Uczestniczyłam w wielu prowadzonych przez Ulę szkoleniach, począwszy od obsługi klienta poprzez sprzedaż a ostatnio w zakresie kierowania zespołem. Szkolenia prowadzone przez Ulę są bardzo ciekawe, dostosowane do możliwości i dynamiki grupy a przygotowane materiały szkoleniowe wyczerpująco opisują omawiane zagadnienia. Z przyjemnością mogę zarekomendować Ulę jako rzetelnego, profesjonalnego i solidnego szkoleniowca.

Agnieszka Gołda
Szefowa Działu Sprzedaży

Miałam okazję uczestniczyć w szkoleniach dotyczących profesjonalnej obsługi klienta i skutecznej komunikacji, prowadzonych przez Urszulę Grabowską- Maleszko. Podczas szkolenia bardzo sobie ceniłam jej indywidualne podejście do uczestników i przede wszystkim wypracowanie metody pracy opartej na połączeniu teorii i ćwiczeń. Z pełną odpowiedzialnością polecam jej usługi jako rzetelnego i profesjonalnego wykładowcy i trenera.

Agnieszka Dworakowska
WIKOR Administrowanie Nieruchomościami

Szkolenie prowadzone przez Urszulę Grabowską-Maleszko, w którym miałam okazję brać udział, było przeprowadzone w sposób niezwykle profesjonalny. Pozwalało poznać metody i techniki skutecznej komunikacji, pogłębić wiedzę, a następnie pod okiem szkolącej można było przećwiczyć ją w praktyce. Ważnym uzupełnieniem był bogaty materiał szkoleniowy, który dzięki doświadczeniu szkolącej opatrzony był wieloma ćwiczeniami i przykładami. Otwarcie rekomenduję Urszulę Grabowską – Maleszko, jako osobę prowadzącą szkolenia.

Eliza Snowacka
Bee Social Agencja Interaktywna