inwestycja w szczęście
W weekend przeczytałam, że kobiety w momencie zawału serca docierają o godzinę później do szpitala niż mężczyźni. Dzieje się tak, bo gdy mężczyzna doświadcza symptomów zawału, zamawia taksówkę i udaje się do szpitala. Natomiast kobieta, gdy zaczyna czuć, że coś się dzieje a sprawa może być poważna i wiązać się z pozostaniem w szpitalu, najpierw myśli o wszystkich, którzy zostaną w domu. Dlatego na szybko szykuje im lasagne, żeby mieli co jeść. Gdy idzie do łazienki spakować szczoteczkę, nastawia przy okazji pranie i myje zlew. Po drodze do szpitala podwozi córkę na trening i oddaje książki do biblioteki.. Więc gdy dociera do szpitala, jej stan zdrowia jest już naprawdę poważny.

Trochę żartem, ale też trochę nie.

Sama mam wiele znajomych, które zawsze puszczają najbliższych przodem: dzieci, męża, przyjaciół. Zapracowują się, realizują milion zadań, czynności, mikro-czynności – wszystko kosztem siebie – swojego zdrowia, rozwoju, sportu, czytania i innych swoich potrzeb. Jak się szkolą, to często z tego, jak lepiej zarządzać czasem, aby jeszcze więcej i szybciej robić.

A teraz zobacz, jaki prezent zrobiła mi dziś jedna z uczestniczek mojego szkolenia „Znajdź swoją wewnętrzną siłę”, polecając to szkolenie na Facebooku swoim znajomym:

„Polecam !!!! naprawdę warto to bardzo dobra inwestycja w szczęście„.

A Ty? Dlaczego miałbyś zainwestować w swoje szczęście, swój spokój i długie, zdrowe życie?

Jakie masz sposoby, aby dbać tylko o siebie?

Poza odpoczynkiem, czasem dla siebie, sportem, wizytą u fryzjera itp. jest także wiele prostych i jednocześnie skutecznych sposobów.

Wykorzystaj afirmacje, zacznij prowadzić dziennik wdzięczności, naucz się oddechu, który uspokaja ciało i umysł, wypróbuj medytację..

Koniecznie czytaj też wspierające książki, spotykaj regularnie przyjaciół i dbaj o swoje zdrowie. 🙂Jeśli lubisz rozwój osobisty i chcesz zrobić coć wartosciowego dla siebie (i swoich bliskich), zapraszam Cię na Szkolenie „Znajdź swoją wewnętrzną siłę”

Dowiesz się nowych rzeczy, wykonasz mnóstwo ćwiczeń, nauczysz się dbać i troszczyć o siebie. Zapraszam.


Siła wewnętrzna