całodobowy trener motywacji

Wyobrażasz sobie, jak by to było mieć indywidualnego, całodobowego trenera motywacji? Kogoś, kto mówiłby Ci wspierające słowa, doceniał Twoje sukcesy, chwalił za osiągnięcia i za to, co Ci się udało?

Jak to możliwe?

Gdybyś mógł teraz powiedzieć sobie coś motywującego, podbudowującego, co by to było?

Przecież możesz sobie powiedzieć te rzeczy, prawda? Oczywiście, że tak! Pomyśl też o tym, jak je wypowiadasz. Jaka jest różnica między zdaniami: „Miałem dużo szczęścia”, które przypisuje Twój sukces szczęściu i: „Naprawdę wykorzystałem tę szansę i zamieniłem ją w sukces”– przypisuje go Tobie. Słowa są ważne. Zacznij dostrzegać słowa, które wybierasz i dokonuj takich wyborów, które prawdziwie dopingują. W ofercie masz komplementy, motywację, budowanie pewności siebie, podnoszenie na duchu – wszystko za darmo! 🙂

Stań się własnym trenerem motywacji! Całodobowy trener motywacji

Pora w końcu na to, by ktoś Cię kochał, wierzył w Ciebie, a możesz mieć głos tego kogoś przez cały czas! Będzie Ci mówił że niepowodzenia są tymczasowe, problemy po to, by je rozwiązać, a Twoje sukcesy to triumfy. Kiedy tylko coś dobrze Ci pójdzie, powiedz sobie: „Dobra robota!”, „To było dobre!”.

 

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać powiadomienia o nowych, inspirujących artykułach, nadchodzących kursach i ciekawostkach rozwojowych? Zapisz się do newslettera:

 

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez MALESZKO.EDU Urszula Maleszko-Grabowska z siedzibą w Warszawie ul. Odkryta 1A oraz na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania.