Całodobowy trener motywacji


Wyobrażasz sobie, jak by to było mieć indywidualnego, całodobowego trenera motywacji? Kogoś, kto mówiłby Ci wspierające słowa, doceniał Twoje sukcesy, chwalił za osiągnięcia i za to, co Ci się udało?

Jak to możliwe?

Gdybyś mógł teraz powiedzieć sobie coś motywującego, podbudowującego, co by to było?

Przecież możesz sobie powiedzieć te rzeczy, prawda? Oczywiście, że tak! Pomyśl też o tym, jak je wypowiadasz. Jaka jest różnica między zdaniami: „Miałem dużo szczęścia”, które przypisuje Twój sukces szczęściu i: „Naprawdę wykorzystałem tę szansę i zamieniłem ją w sukces”– przypisuje go Tobie. Słowa są ważne. Zacznij dostrzegać słowa, które wybierasz i dokonuj takich wyborów, które prawdziwie dopingują. W ofercie masz komplementy, motywację, budowanie pewności siebie, podnoszenie na duchu – wszystko za darmo! 🙂

Stań się własnym trenerem motywacji! Całodobowy trener motywacji

Pora w końcu na to, by ktoś Cię kochał, wierzył w Ciebie, a możesz mieć głos tego kogoś przez cały czas! Będzie Ci mówił że niepowodzenia są tymczasowe, problemy po to, by je rozwiązać, a Twoje sukcesy to triumfy. Kiedy tylko coś dobrze Ci pójdzie, powiedz sobie: „Dobra robota!”, „To było dobre!”.

 

[av_heading heading=’NEWSLETTER’ tag=’h3′ style=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ margin=” margin_sync=’true’ padding=’10’ color=’custom-color-heading’ custom_font=’#b02b2c’ av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-30euqr’ admin_preview_bg=”][/av_heading]

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać powiadomienia o nowych, inspirujących artykułach, nadchodzących kursach i ciekawostkach rozwojowych? Zapisz się do newslettera:

 

[contact-form-7 id=”1132″ title=”Newsletter”]

Urszula Grabowska-Maleszko
Urszula Grabowska-Maleszko

PCC Coach (Erickson Certified Professional Coach) , trener szkoleń menedżerskich i rozwoju osobistego, konsultant biznesowy. Ponad 1100 godzin coachingu, w tym ok. 80% z kadrą zarządzającą niższego i wyższego szczebla. 1500 godzin przeprowadzonych szkoleń z kompetencji miękkich.