Z przyjemnością rekomendujemy firmę Maleszko.edu do współpracy w zakresie prowadzenia szkoleń z obsługi Klienta. W dniu 4 kwietnia 2017 roku firma Maleszko.edu przeprowadziła dla naszego zespołu pracowników kontaktujących się z Klientami firm szkolenie pt. „Komunikacja z trudnymi klientami firmy”.  Szkolenie było dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb, oparte na przykładach i scenkach bezpośrednio nawiązujących do codziennych sytuacji uczestników szkolenia, dzięki czemu wysoko oceniamy jego użyteczność i praktyczne zastosowanie przekazanej wiedzy.

Polecamy współpracę z firmą Maleszko.edu w zakresie szkoleń profesjonalnej obsługi klientów firmy.

Witold M. Miller

Prezes Zarządu