Z Urszulą Grabowską- Maleszko mam przyjemność współpracować od 2011r.

Początek naszej współpracy związany był z początkami mojej pracy na stanowisku kierownika działu technicznego w firmie JMDI.

Od samego początku mogłem liczyć na wsparcie- zarówno w zakresie wiedzy dotyczącej zarządzania podległym personelem jak i rozwijania standardów obsługi klienta. W każdej sytuacji Ula wykazywała się zrozumieniem, obiektywnym spojrzeniem oraz profesjonalnym doradztwem. Z jej pomocą udało się zorganizować w naszej firmie cykl szkoleń dla pracowników, które aktualnie systematycznie prowadzi dla nowych jak i już doświadczonych pracowników infolinii i serwisu, którymi zarządzam.

Dzięki przekazanej i przećwiczonej w trakcie szkoleń wiedzy pracownicy radzą sobie dobrze zarówno podczas standardowych jak i niestandardowych sytuacji w obsłudze klienta. Pracownicy, dzięki nabytym umiejętnościom, nabierają pewności siebie, są w stanie lepiej weryfikować przyjęte zgłoszenia i lepiej komunikują się z klientami firmy.

Jest to osoba z wielkim doświadczeniem i z czystym sumieniem mogę polecić Ulę zarówno jako osobę szkolącą pracowników jak i mentora w zakresie obsługi klienta oraz zarządzania zespołem.

Michał Kulikowski

Kierownik Działu Technicznego JMDI