Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/platne/serwer181223/public_html/maleszko.edu.pl/wp-content/themes/szkolenia/framework/php/function-set-avia-frontend.php on line 570

Z Urszulą Grabowską– Maleszko współpracuję od kwietnia 2013 roku. Prowadzę Agencję interaktywną, która obsługuje kanały w mediach społecznościowych firmy JMDI Jacek Maleszko, w której Urszula Grabowska – Maleszko pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego.

Nasza współpraca obejmuje budowę wizerunku firmy oraz obsługę Klientów za pośrednictwem social mediów. W ramach współpracy zostałam zaproszona i wzięłam udział w szkoleniu prowadzonym przez Urszulę Grabowską- Maleszko, poświęconym profesjonalnej komunikacji z Klientami. Podczas szkolenia poszerzyłam moją wiedzę na temat właściwych sposobów komunikacji, tworzenia sieci relacji wewnątrz firmy ukierunkowanych na ten sam cel, rozwiązywania sytuacji kryzysowych, budowania pozytywnego wizerunku firmy w kontakcie z Klientem. To wiedza szczególnie przydatna w obsłudze kanałów w mediach społecznościowych, ponieważ social media w dzisiejszych czasach coraz częściej uzupełniają lub zastępują takie formy kontaktu z klientem jak biuro obsługi klienta czy infolinia. Dzięki szkoleniu udało mi się zdobyć, uporządkować i przećwiczyć wiedzę w tym zakresie.

Szkolenie, w którym miałam okazję brać udział było przeprowadzone w sposób niezwykle profesjonalny. Pozwalało poznać metody i techniki skutecznej komunikacji, pogłębić wiedzę, a następnie pod okiem szkolącej można było spróbować wykorzystać ją w praktyce. Ważnym uzupełnieniem był bogaty materiał szkoleniowy, który dzięki doświadczeniu szkolącej opatrzony był wieloma ćwiczeniami i przykładami. Otwarcie rekomenduję Urszulę Grabowską – Maleszko, jako osobę prowadzącą szkolenia.

Eliza Snowacka

Właścicielka Bee Social Agencji Interaktywnej