Magdalena Żmijewska

Ula Grabowska-Maleszko jest świadoma siebie i tego co dzieje się w procesie z klientem. Doskonale przygotowana merytorycznie, zarówno od strony biznesowej jak i coachingowej.

Życzliwa Klientowi i wspierająca go w zmianie, a jednocześnie stawiająca prawdziwe wyzwania, które tę zmianę powodują.

Szczerze i z radością rekomenduję Ulę Grabowską – Maleszko, jako profesjonalnego coacha z pasją każdej organizacji i Klientowi, który rozważa wkroczenie na ścieżkę zmiany.

Magdalena Żmijewska

Executive & Business Coach, Trener

W wyniku naszej współpracy zostały zatrudnione osoby do działu handlowego.

Pani Urszula przeprowadziła również zamówione przez moją firmę dla nowych pracowników szkolenie pt. „Efektywna i skuteczna sprzedaż. Moduł Komunikacja”. W szkoleniu brałam udział i oceniam wysoko jego zawartość merytoryczną, sposób przeprowadzenia szkolenia, przygotowane ćwiczenia i zadania oraz sposób przekazania uczestnikom wiedzy. Program szkolenia był przygotowany i dopasowany do potrzeb uczestników, co uczyniło szkolenie bardzo efektywnym.

Polecam współpracę z Urszulą Grabowską-Maleszko w zakresie szkoleń i konsultacji. Dzięki posiadanej wiedzy oraz doświadczeniu w sprzedaży, zarządzaniu i kierowaniu ludźmi potrafi ona skutecznie pomóc w znalezieniu odpowiedzi na ważne w biznesie pytania, wpływając tym samym na wzrost efektywności działania osób i organizacji.

Raz jeszcze polecam usługi p. Urszuli Grabowskiej-Maleszko

Magdalena Golonka
Dyrektor Zarządająca KGE Sp. z o.o. Sp.k.

Z Urszulą Grabowską- Maleszko mam przyjemność współpracować od 2011r.

Początek naszej współpracy związany był z początkami mojej pracy na stanowisku kierownika działu technicznego w firmie JMDI.

Od samego początku mogłem liczyć na wsparcie- zarówno w zakresie wiedzy dotyczącej zarządzania podległym personelem jak i rozwijania standardów obsługi klienta. W każdej sytuacji Ula wykazywała się zrozumieniem, obiektywnym spojrzeniem oraz profesjonalnym doradztwem. Z jej pomocą udało się zorganizować w naszej firmie cykl szkoleń dla pracowników, które aktualnie systematycznie prowadzi dla nowych jak i już doświadczonych pracowników infolinii i serwisu, którymi zarządzam.

Dzięki przekazanej i przećwiczonej w trakcie szkoleń wiedzy pracownicy radzą sobie dobrze zarówno podczas standardowych jak i niestandardowych sytuacji w obsłudze klienta. Pracownicy, dzięki nabytym umiejętnościom, nabierają pewności siebie, są w stanie lepiej weryfikować przyjęte zgłoszenia i lepiej komunikują się z klientami firmy.

Jest to osoba z wielkim doświadczeniem i z czystym sumieniem mogę polecić Ulę zarówno jako osobę szkolącą pracowników jak i mentora w zakresie obsługi klienta oraz zarządzania zespołem.

Michał Kulikowski

Kierownik Działu Technicznego JMDI

Z Urszulą Grabowską– Maleszko współpracuję od kwietnia 2013 roku. Prowadzę Agencję interaktywną, która obsługuje kanały w mediach społecznościowych firmy JMDI Jacek Maleszko, w której Urszula Grabowska – Maleszko pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego.

Nasza współpraca obejmuje budowę wizerunku firmy oraz obsługę Klientów za pośrednictwem social mediów. W ramach współpracy zostałam zaproszona i wzięłam udział w szkoleniu prowadzonym przez Urszulę Grabowską- Maleszko, poświęconym profesjonalnej komunikacji z Klientami. Podczas szkolenia poszerzyłam moją wiedzę na temat właściwych sposobów komunikacji, tworzenia sieci relacji wewnątrz firmy ukierunkowanych na ten sam cel, rozwiązywania sytuacji kryzysowych, budowania pozytywnego wizerunku firmy w kontakcie z Klientem. To wiedza szczególnie przydatna w obsłudze kanałów w mediach społecznościowych, ponieważ social media w dzisiejszych czasach coraz częściej uzupełniają lub zastępują takie formy kontaktu z klientem jak biuro obsługi klienta czy infolinia. Dzięki szkoleniu udało mi się zdobyć, uporządkować i przećwiczyć wiedzę w tym zakresie.

Szkolenie, w którym miałam okazję brać udział było przeprowadzone w sposób niezwykle profesjonalny. Pozwalało poznać metody i techniki skutecznej komunikacji, pogłębić wiedzę, a następnie pod okiem szkolącej można było spróbować wykorzystać ją w praktyce. Ważnym uzupełnieniem był bogaty materiał szkoleniowy, który dzięki doświadczeniu szkolącej opatrzony był wieloma ćwiczeniami i przykładami. Otwarcie rekomenduję Urszulę Grabowską – Maleszko, jako osobę prowadzącą szkolenia.

Eliza Snowacka

Właścicielka Bee Social Agencji Interaktywnej