Współpracowaliśmy z Panią Urszulą Grabowską- Maleszko, realizując program rozwojowy dla menedżerów naszej firmy. Osobiście byłem klientem coachingowym p. Urszuli. Skorzystałem z pakietu 10 sesji prowadzonych co 1-2 tygodnie, po 60 minut każda. coaching prowadzony przez Panią Urszulę- Grabowską Maleszko okazał się być bardzo skuteczna metodą, która pozwoliła mi zwiększyć moją efektywność biznesową i w życiu prywatnym. Doceniam profesjonalizm, atmosferę zaufania i komfortu, umiejętność złapania dystansu, poczucie humoru i ogromną uważność, niezmiernie pomocne w pracy coachingowej.
Polecam współpracę z p. Urszula jako skutecznym i profesjonalnym coachem.

Magdalena Żmijewska

Ula Grabowska-Maleszko jest świadoma siebie i tego co dzieje się w procesie z klientem. Doskonale przygotowana merytorycznie, zarówno od strony biznesowej jak i coachingowej.

Życzliwa Klientowi i wspierająca go w zmianie, a jednocześnie stawiająca prawdziwe wyzwania, które tę zmianę powodują.

Szczerze i z radością rekomenduję Ulę Grabowską – Maleszko, jako profesjonalnego coacha z pasją każdej organizacji i Klientowi, który rozważa wkroczenie na ścieżkę zmiany.

Magdalena Żmijewska

Executive & Business Coach, Trener

W wyniku naszej współpracy zostały zatrudnione osoby do działu handlowego.

Pani Urszula przeprowadziła również zamówione przez moją firmę dla nowych pracowników szkolenie pt. „Efektywna i skuteczna sprzedaż. Moduł Komunikacja”. W szkoleniu brałam udział i oceniam wysoko jego zawartość merytoryczną, sposób przeprowadzenia szkolenia, przygotowane ćwiczenia i zadania oraz sposób przekazania uczestnikom wiedzy. Program szkolenia był przygotowany i dopasowany do potrzeb uczestników, co uczyniło szkolenie bardzo efektywnym.

Polecam współpracę z Urszulą Grabowską-Maleszko w zakresie szkoleń i konsultacji. Dzięki posiadanej wiedzy oraz doświadczeniu w sprzedaży, zarządzaniu i kierowaniu ludźmi potrafi ona skutecznie pomóc w znalezieniu odpowiedzi na ważne w biznesie pytania, wpływając tym samym na wzrost efektywności działania osób i organizacji.

Raz jeszcze polecam usługi p. Urszuli Grabowskiej-Maleszko

Magdalena Golonka
Dyrektor Zarządająca KGE Sp. z o.o. Sp.k.