Magdalena Żmijewska

Ula Grabowska-Maleszko jest świadoma siebie i tego co dzieje się w procesie z klientem. Doskonale przygotowana merytorycznie, zarówno od strony biznesowej jak i coachingowej.

Życzliwa Klientowi i wspierająca go w zmianie, a jednocześnie stawiająca prawdziwe wyzwania, które tę zmianę powodują.

Szczerze i z radością rekomenduję Ulę Grabowską – Maleszko, jako profesjonalnego coacha z pasją każdej organizacji i Klientowi, który rozważa wkroczenie na ścieżkę zmiany.

Magdalena Żmijewska

Executive & Business Coach, Trener

W wyniku naszej współpracy zostały zatrudnione osoby do działu handlowego.

Pani Urszula przeprowadziła również zamówione przez moją firmę dla nowych pracowników szkolenie pt. „Efektywna i skuteczna sprzedaż. Moduł Komunikacja”. W szkoleniu brałam udział i oceniam wysoko jego zawartość merytoryczną, sposób przeprowadzenia szkolenia, przygotowane ćwiczenia i zadania oraz sposób przekazania uczestnikom wiedzy. Program szkolenia był przygotowany i dopasowany do potrzeb uczestników, co uczyniło szkolenie bardzo efektywnym.

Polecam współpracę z Urszulą Grabowską-Maleszko w zakresie szkoleń i konsultacji. Dzięki posiadanej wiedzy oraz doświadczeniu w sprzedaży, zarządzaniu i kierowaniu ludźmi potrafi ona skutecznie pomóc w znalezieniu odpowiedzi na ważne w biznesie pytania, wpływając tym samym na wzrost efektywności działania osób i organizacji.

Raz jeszcze polecam usługi p. Urszuli Grabowskiej-Maleszko

Magdalena Golonka
Dyrektor Zarządająca KGE Sp. z o.o. Sp.k.

Z Urszulą Grabowską- Maleszko mam przyjemność współpracować od 2011r.

Początek naszej współpracy związany był z początkami mojej pracy na stanowisku kierownika działu technicznego w firmie JMDI.

Od samego początku mogłem liczyć na wsparcie- zarówno w zakresie wiedzy dotyczącej zarządzania podległym personelem jak i rozwijania standardów obsługi klienta. W każdej sytuacji Ula wykazywała się zrozumieniem, obiektywnym spojrzeniem oraz profesjonalnym doradztwem. Z jej pomocą udało się zorganizować w naszej firmie cykl szkoleń dla pracowników, które aktualnie systematycznie prowadzi dla nowych jak i już doświadczonych pracowników infolinii i serwisu, którymi zarządzam.

Dzięki przekazanej i przećwiczonej w trakcie szkoleń wiedzy pracownicy radzą sobie dobrze zarówno podczas standardowych jak i niestandardowych sytuacji w obsłudze klienta. Pracownicy, dzięki nabytym umiejętnościom, nabierają pewności siebie, są w stanie lepiej weryfikować przyjęte zgłoszenia i lepiej komunikują się z klientami firmy.

Jest to osoba z wielkim doświadczeniem i z czystym sumieniem mogę polecić Ulę zarówno jako osobę szkolącą pracowników jak i mentora w zakresie obsługi klienta oraz zarządzania zespołem.

Michał Kulikowski

Kierownik Działu Technicznego JMDI

Z Urszulą Grabowską– Maleszko współpracuję od kwietnia 2013 roku. Prowadzę Agencję interaktywną, która obsługuje kanały w mediach społecznościowych firmy JMDI Jacek Maleszko, w której Urszula Grabowska – Maleszko pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego.

Nasza współpraca obejmuje budowę wizerunku firmy oraz obsługę Klientów za pośrednictwem social mediów. W ramach współpracy zostałam zaproszona i wzięłam udział w szkoleniu prowadzonym przez Urszulę Grabowską- Maleszko, poświęconym profesjonalnej komunikacji z Klientami. Podczas szkolenia poszerzyłam moją wiedzę na temat właściwych sposobów komunikacji, tworzenia sieci relacji wewnątrz firmy ukierunkowanych na ten sam cel, rozwiązywania sytuacji kryzysowych, budowania pozytywnego wizerunku firmy w kontakcie z Klientem. To wiedza szczególnie przydatna w obsłudze kanałów w mediach społecznościowych, ponieważ social media w dzisiejszych czasach coraz częściej uzupełniają lub zastępują takie formy kontaktu z klientem jak biuro obsługi klienta czy infolinia. Dzięki szkoleniu udało mi się zdobyć, uporządkować i przećwiczyć wiedzę w tym zakresie.

Szkolenie, w którym miałam okazję brać udział było przeprowadzone w sposób niezwykle profesjonalny. Pozwalało poznać metody i techniki skutecznej komunikacji, pogłębić wiedzę, a następnie pod okiem szkolącej można było spróbować wykorzystać ją w praktyce. Ważnym uzupełnieniem był bogaty materiał szkoleniowy, który dzięki doświadczeniu szkolącej opatrzony był wieloma ćwiczeniami i przykładami. Otwarcie rekomenduję Urszulę Grabowską – Maleszko, jako osobę prowadzącą szkolenia.

Eliza Snowacka

Właścicielka Bee Social Agencji Interaktywnej

Urszulę Grabowską-Maleszko poznałam ponad 6 lat temu, gdy prowadziła ze mną rozmowę rekrutacyjną. Pamiętam jeden fragment tej rozmowy, gdy zostałam zapytana co w przyszłości chciałabym w firmie robić. Pamiętam też swoją odpowiedź, iż łatwiej mi odpowiedzieć czego robić bym nie chciała – SPRZEDAWAĆ.

Teraz, po 6 latach rozwoju i szkoleń, gdy jestem szefową działu handlowego wiem, że w dużej mierze dzięki Uli i jej wsparciu, przekazywaniu wiedzy merytorycznej i praktycznej, spotkaniom coachingowym, moja ścieżka zawodowa poprowadziła mnie do pracy, w której się sprawdzam i jestem skuteczna.

Uczestniczyłam w wielu prowadzonych przez Maleszko.edu szkoleniach, począwszy od Obsługi Klienta poprzez Sprzedaż a ostatnio w zakresie Kierowania zespołem. Szkolenia prowadzone przez Ulę są bardzo ciekawe, dostosowane do możliwości i dynamiki grupy a przygotowane materiały szkoleniowe wyczerpująco opisują omawiane zagadnienia. Szkolenia spełniły moje oczekiwania w zakresie merytorycznym i znalazły odzwierciedlenie w praktycznych działaniach.

Prowadzone przez Maleszko.edu szkolenia charakteryzują się dużym profesjonalizmem organizacyjnym i merytorycznym. Poza przekazywaniem wiedzy potrafi również zachęcić wszystkich uczestników do aktywności w ćwiczeniach a pozytywna atmosfera w ich czasie sprzyja zdobywaniu wiedzy.

Dzięki Uli i jej szkoleniom – grupowym jak i indywidualnym – uwierzyłam w siebie i  przeszłam kilka szczebli awansu w firmie. Z przyjemnością mogę zarekomendować Ulę jako rzetelnego, profesjonalnego i solidnego szkoleniowca.

Agnieszka Gołda
Szefowa Działu Sprzedaży

„Umiejętność słuchania to dzisiaj rzadka lecz bardzo ważna umiejętność. Pozwala ona na efektywną komunikację i zrozumienie potrzeb oraz problemów drugiej Strony. Tę cechę posiada Urszula Grabowska-Maleszko, z którą miałam okazję odbyć indywidualną sesję szkoleniową z zakresu zarządzania zespołem. Podczas zajęć szczególnie ujęły mnie rzeczowość i opanowanie, które wskazują na wysoki profesjonalizm Urszuli. Co bardzo istotne, Urszula odwoływała się przede wszystkim do własnego doświadczenia, co uczyniło zajęcia jeszcze bardziej interesującymi.

Urszulę Grabowską- Maleszko zapamiętałam jako osobę pełną energii i entuzjazmu, dla której problemy nie stanowią bariery, a drogę do rozwoju. Z ogromną przyjemnością polecam więc Urszulę jako trenera w zakresie umiejętności menedżerskich.”

Magdalena Tulejska
Właścicielka firmy BASED

Miałam okazję uczestniczyć w szkoleniach dotyczących profesjonalnej obsługi klienta i skutecznej komunikacji, prowadzonych przez Urszulę Grabowską- Maleszko. Za pomocą wielu ciekawych metod pracy pomogła mi wyznaczyć i osiągnąć ważne dla mojej firmy cele biznesowe. Podczas szkolenia bardzo sobie ceniłam jej indywidualne podejście do uczestników i przede wszystkim wypracowanie metody pracy opartej na połączeniu teorii i ćwiczeń. Pozwoliło mi to zdefiniować problemy a następnie ułożyć spersonalizowany plan działania i realizacji celów mojej firmy. Pani Urszula bardzo dobrze wie, jaką ogromną siłę niesie właściwie zadane pytanie. Jest osobą motywującą do działania i posiadającą mnóstwo pozytywnej energii.

Pani Urszula posiada nie tylko doskonałe przygotowanie merytoryczne poparte praktycznym doświadczeniem, ale także wie, jak wiedzę przekazać. Jej kreatywność, umiejętności komunikacyjne, a także zaangażowanie powodują, że z pełną odpowiedzialnością polecam jej usługi jako rzetelnego i profesjonalnego wykładowcy i trenera.

 

Agnieszka Dworakowska
Właścicielka firmy WIKOR Administrowanie Nieruchomościami