Wybierz opcję szkolenia

Data najbliższego szkolenia:

Opis szkolenia

Szkolenie prowadzimy w formie dedykowanej dla organizacji, na zamówienie. Zapraszamy do kontaktu z nami pod nr tel. 609831181 lub mailowo: biuro@maleszko.edu.pl

Codzienne wyzwania, intensywność, dynamika i zmiana są naturalnie wpisane w funkcjonowanie każdej firmy. Dlatego też nieocenioną wartością, niezbędną do odnoszenia sukcesów jest zgrany i dobrze współpracujący ze sobą zespół ludzi.

Co składa się na dobrą współpracę? Czy chodzi o unikalne cechy każdego z członków zespołu, czy też o współpracę, energię, inicjatywę i komunikację? W dobrze zintegrowanym zespole praca staje się pasją, a gdy pojawiają się wyzwania, wsparcie innych daje energię i zasoby.

Czym jest teamwork? Po co jest nam w firmie potrzebny? Czym są wartości? Jaką mają wspólną definicję, jak korzystać z nich w codziennej współpracy z kolegami, koleżankami, kontrahentami i klientami firmy? Czym jest w zespole skuteczność, a czym efektywność? Jak powinien działać każdy członek zespołu, by być skutecznym na co dzień? Na te i wiele pytań odpowiadają sobie Uczestnicy warsztatów integracyjnych „W ZESPOLE SIŁA!”

„Dobra atmosfera w pracy” to nie jest stałe, trwałe i gwarantowane zjawisko. To coś, co każdego dnia współtworzy każda osoba w zespole.

Warsztaty integracyjne „W ZESPOLE SIŁA!” pozwolą Twojemu zespołowi:

• zintegrować się i poznać się lepiej;
  • poprawić komunikację;
  • zwiększą motywację i poczucie wspólnej odpowiedzialności za sukces firmy;
  • wzmocnią inicjatywę poszczególnych osób i działów;
  • pomogą zwiększyć zaufanie członków zespołu;
  • w czasie warsztatu zespół wypracuje wspólne wartości i misję;
  • nauczy się, jak korzystać z wartości w codziennych działaniach.

Cele szkolenia:

Warsztaty integracyjne „W ZESPOLE SIŁA!” mają na celu podniesienie zaangażowania i współodpowiedzialności  członków zespołu, a w rezultacie całej firmy. Dodatkowo nastawione są na budowę lub polepszenie relacji między pracownikami, lepszą współpracę, atmosferę w zespole i energię do pracy.

Dla kogo:

• Dla organizacji i zespołów, którym zależy na zaangażowaniu pracowników, na tym, żeby zespół czuł odpowiedzialność, myślał o wspólnym sukcesie organizacji, angażował się i myślał szerzej, niż tylko o sobie i swoim zakresie odpowiedzialności.
  • Dla nowych firm, które chcą wypracować wspólnie z pracownikami wartości, zbudować podstawy komunikacji, zintegrować zespół.
  • Dla członków zespołów, którzy pracują już ze sobą od wielu lat, a którzy chcą dowiedzieć się o sobie czegoś nowego, podnieść kompetencje w zakresie komunikacji, skuteczności.
  • Dla zespołów przechodzących restrukturyzację, by podnieść zaangażowanie pracowników i ich motywację.

Warsztaty integracyjne prowadzone są w formie aktywizujących gier, dyskusji, scenek i ćwiczeń warsztatowych w podgrupach. Wiedza przyswajana jest poprzez doświadczenie, obserwację, dyskusje, omawianie konkretnych przypadków oraz symulacje.

Warsztaty integracyjne organizowane dla firm, w formie dedykowanej.

Trener prowadząca:

Ula Grabowska – Maleszko

Dowiedz się więcej o prowadzącej: obejrzyj film >

Data najbliższego szkolenia:

Wybierz opcję szkolenia

Opis szkolenia

Warsztaty integracyjne „W ZESPOLE SIŁA!” pozwolą Twojemu zespołowi:

• zintegrować się i poznać się lepiej;
  • poprawić komunikację;
  • zwiększą motywację i poczucie wspólnej odpowiedzialności za sukces firmy;
  • wzmocnią inicjatywę poszczególnych osób i działów;
  • pomogą zwiększyć zaufanie członków zespołu;
  • w czasie warsztatu zespół wypracuje wspólne wartości i misję;
  • nauczy się, jak korzystać z wartości w codziennych działaniach.

Cele szkolenia:

Dla kogo:

Warsztaty integracyjne organizowane dla firm, w formie dedykowanej.

Trener prowadząca:

Ula Grabowska – Maleszko