Twoja przeszłość nie równa się Twojej przyszłości

Zdarzyło Ci się myśleć bądź twierdzić, że nie jesteś w stanie niczego zmienić w swoim życiu, bo w przeszłości już szukałeś rozwiązań, poniosłeś porażki i podejmowałeś tysiące różnych prób, które się nie powiodły?

Jeśli tak, pamiętaj, że Twoja przeszłość nie jest Twoją przyszłością. Liczy się nie to, co było wczoraj, lecz to, co dzieje się TERAZ, w tej właśnie chwili. Jazda z patrzeniem we wsteczne lusterko zawsze grozi katastrofą. Skup się na tym, co możesz zrobić DZIŚ, aby zmienić na lepsze swoje życie i swoją sytuację.

Chcesz zmiany, jednak nie wiesz, od czego zacząć lub na czym się skupić? Pierwszym krokiem niech będzie odnalezienie wewnętrznej siły, zbudowanie w sobie wiary w to, że masz wpływ na swoje życie.

Ja WIEM, że dysponujesz taką siłą, która może zmienić na lepsze dowolny obszar Twojego życia. Wiem, że Twoje życie jest w Twoich rękach. Gdzie więc znajduje się ta siła? W jaki sposób możesz ją odnaleźć i wykorzystać? Odpowiedzi są w Tobie, czasem głęboko ukryte, zakurzone codziennymi sprawami. Najważniejsze, że jeśli chcesz ZMIANY, zaczyna się ona od decyzji. PRAWDZIWEJ decyzji.

Myślisz o zmianie w swoim życiu? Poszukujesz pomysłu, rozwoju i wzrostu? Chcesz poznać odpowiedzi na istotne pytania? Chcesz się czegoś nowego nauczyć o sobie?

W dniach 13-14 maja masz okazję to zrobić na szkoleniu „Znajdź swoją wewnętrzną siłę”. Zapraszam, przyjdź po spokój, energię, inspirację, nowe spojrzenie na siebie i pozytywne, odkrywcze przemyślenia.

Są jeszcze ostatnie wolne miejsca i trwa promocja na 40% zniżki! Pragniesz zmiany? Zacznij ze mną.

Przeczytaj więcej tu:

Szkolenie „Znajdź swoją wewnętrzną siłę” 13-14 maja 2017 (sobota- niedziela)

To też może Cię zainteresować:

coachingasertywnosclife-balance