Moi Klienci, firmy, z którymi współpracowałam i współpracuję:


logo_point_bez_cienia_po-zianach

Energa Ostrołękagvt

slexpress

Dom Dziecka Krasnystaw

Urząd Statystyczny Kielce

Urząd Statystyczny Kielce

sporteum

mentis-szkola

wmsportbarcelona


Wybrane referencje Klientów:

Anna Walecka

Ula jest osobą bardzo naturalną, prawdziwą, empatyczną, ciepłą, a jednocześnie profesjonalną – skupioną na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele. Zdecydowanie polecam Ulę jako coacha. Czuje się przy niej bezpiecznie oraz mam pewność, że mogę się otworzyć bez lęku przed odrzuceniem czy oceną. Moja droga dopiero się zaczęła, a już widzę u siebie dużo zmian, […]

Anna Walecka

Urszulę Grabowską- Maleszko zapamiętałam jako osobę pełną energii i entuzjazmu, dla której problemy nie stanowią bariery, a drogę do rozwoju. Z ogromną przyjemnością polecam więc Urszulę jako trenera w zakresie umiejętności menedżerskich.

Magdalena Tulejska
Właścicielka firmy BASED

Z Urszulą Grabowską-Maleszko miałam okazję współpracować po raz pierwszy w 2011 roku, kiedy realizowałam z nią projekt rekrutacji pracowników do działu handlowego mojej firmy. Współpraca polegała na wsparciu prowadzonego przeze mnie procesu rekrutacji, udziale w spotkaniach kwalifikacyjnych oraz na świadczeniu usługi doradztwa i konsultacji przy analizie i wyborze kandydatów.

Magdalena Golonka
Dyrektor Zarządająca KGE Sp. z o.o. Sp.k.

Z Urszulą Grabowską- Maleszko mam przyjemność współpracować od 2011r. Od samego początku pracy na stanowisku kierownika działu technicznego mogłem liczyć na jej wsparcie w zakresie wiedzy dotyczącej zarządzania podległym personelem jak i rozwijania standardów obsługi klienta. Jest to osoba z wielkim doświadczeniem i mogę polecić Ulę jako osobę szkolącą pracowników i mentora w zakresie obsługi klienta i zarządzania zespołem.

Michał Kulikowski
Kierownik Działu Technicznego JMDI

Uczestniczyłam w wielu prowadzonych przez Ulę szkoleniach, począwszy od obsługi klienta poprzez sprzedaż a ostatnio w zakresie kierowania zespołem. Szkolenia prowadzone przez Ulę są bardzo ciekawe, dostosowane do możliwości i dynamiki grupy a przygotowane materiały szkoleniowe wyczerpująco opisują omawiane zagadnienia. Z przyjemnością mogę zarekomendować Ulę jako rzetelnego, profesjonalnego i solidnego szkoleniowca.

Agnieszka Gołda
Szefowa Działu Sprzedaży

Miałam okazję uczestniczyć w szkoleniach dotyczących profesjonalnej obsługi klienta i skutecznej komunikacji, prowadzonych przez Urszulę Grabowską- Maleszko. Podczas szkolenia bardzo sobie ceniłam jej indywidualne podejście do uczestników i przede wszystkim wypracowanie metody pracy opartej na połączeniu teorii i ćwiczeń. Z pełną odpowiedzialnością polecam jej usługi jako rzetelnego i profesjonalnego wykładowcy i trenera.

Agnieszka Dworakowska
WIKOR Administrowanie Nieruchomościami

Szkolenie prowadzone przez Urszulę Grabowską-Maleszko, w którym miałam okazję brać udział, było przeprowadzone w sposób niezwykle profesjonalny. Pozwalało poznać metody i techniki skutecznej komunikacji, pogłębić wiedzę, a następnie pod okiem szkolącej można było przećwiczyć ją w praktyce. Ważnym uzupełnieniem był bogaty materiał szkoleniowy, który dzięki doświadczeniu szkolącej opatrzony był wieloma ćwiczeniami i przykładami. Otwarcie rekomenduję Urszulę Grabowską – Maleszko, jako osobę prowadzącą szkolenia.

Eliza Snowacka
Bee Social Agencja Interaktywna

Wielokrotnie miałam możliwość brania udziału w szkoleniach prowadzonych przez Ulę. Przystępny i atrakcyjny sposób przekazywania wiedzy, jak i zastosowanie ciekawych ćwiczeń praktycznych wpłynęło na bardzo pozytywną ocenę i ogromne zadowolenie nie tylko moje, ale również pozostałych uczestników szkoleń.

Marlena Kutyła
Szefowa Działu Finansowego JMDI