Firmy, z którymi współpracowaliśmy:

slexpress

Energa Ostrołęka

mentis-szkola

logo_point_bez_cienia_po-zianach

KGE

gvt

sporteum

wmsportbarcelona

Wybrane referencje Klientów:

Zdjęcie Magdalena Tulejska

Urszulę Grabowską- Maleszko zapamiętałam jako osobę pełną energii i entuzjazmu, dla której problemy nie stanowią bariery, a drogę do rozwoju. Z ogromną przyjemnością polecam więc Urszulę jako trenera w zakresie umiejętności menedżerskich.

Magdalena Tulejska
Właścicielka firmy BASED

Z Urszulą Grabowską-Maleszko miałam okazję współpracować po raz pierwszy w 2011 roku, kiedy realizowałam z nią projekt rekrutacji pracowników do działu handlowego mojej firmy. Współpraca polegała na wsparciu prowadzonego przeze mnie procesu rekrutacji, udziale w spotkaniach kwalifikacyjnych oraz na świadczeniu usługi doradztwa i konsultacji przy analizie i wyborze kandydatów.

Magdalena Golonka
Dyrektor Zarządająca KGE Sp. z o.o. Sp.k.
Michał Kulikowski

Z Urszulą Grabowską- Maleszko mam przyjemność współpracować od 2011r. Od samego początku pracy na stanowisku kierownika działu technicznego mogłem liczyć na jej wsparcie w zakresie wiedzy dotyczącej zarządzania podległym personelem jak i rozwijania standardów obsługi klienta. Jest to osoba z wielkim doświadczeniem i mogę polecić Ulę jako osobę szkolącą pracowników i mentora w zakresie obsługi klienta i zarządzania zespołem.

Michał Kulikowski
Kierownik Działu Technicznego JMDI
Agnieszka Gołda2

Uczestniczyłam w wielu prowadzonych przez Ulę szkoleniach, począwszy od obsługi klienta poprzez sprzedaż a ostatnio w zakresie kierowania zespołem. Szkolenia prowadzone przez Ulę są bardzo ciekawe, dostosowane do możliwości i dynamiki grupy a przygotowane materiały szkoleniowe wyczerpująco opisują omawiane zagadnienia. Z przyjemnością mogę zarekomendować Ulę jako rzetelnego, profesjonalnego i solidnego szkoleniowca.

Agnieszka Gołda
Szefowa Działu Sprzedaży
Agnieszka Dworakowska2

Miałam okazję uczestniczyć w szkoleniach dotyczących profesjonalnej obsługi klienta i skutecznej komunikacji, prowadzonych przez Urszulę Grabowską- Maleszko. Podczas szkolenia bardzo sobie ceniłam jej indywidualne podejście do uczestników i przede wszystkim wypracowanie metody pracy opartej na połączeniu teorii i ćwiczeń. Z pełną odpowiedzialnością polecam jej usługi jako rzetelnego i profesjonalnego wykładowcy i trenera.

Agnieszka Dworakowska
WIKOR Administrowanie Nieruchomościami

Szkolenie prowadzone przez Urszulę Grabowską-Maleszko, w którym miałam okazję brać udział, było przeprowadzone w sposób niezwykle profesjonalny. Pozwalało poznać metody i techniki skutecznej komunikacji, pogłębić wiedzę, a następnie pod okiem szkolącej można było przećwiczyć ją w praktyce. Ważnym uzupełnieniem był bogaty materiał szkoleniowy, który dzięki doświadczeniu szkolącej opatrzony był wieloma ćwiczeniami i przykładami. Otwarcie rekomenduję Urszulę Grabowską – Maleszko, jako osobę prowadzącą szkolenia.

Eliza Snowacka
Bee Social Agencja Interaktywna

Wielokrotnie miałam możliwość brania udziału w szkoleniach prowadzonych przez Ulę. Przystępny i atrakcyjny sposób przekazywania wiedzy, jak i zastosowanie ciekawych ćwiczeń praktycznych wpłynęło na bardzo pozytywną ocenę i ogromne zadowolenie nie tylko moje, ale również pozostałych uczestników szkoleń.

Marlena Kutyła
Szefowa Działu Finansowego JMDI