Szkolenia biznesowe ♦ rozwój osobisty ♦ coaching

Witamy w firmie Maleszko.edu

DSC_3049_470x246

ooo

Naszą pasją jest edukacja oraz wspieranie firm i osób indywidualnych w ich rozwoju.

Co wartościowego możemy Państwu zaproponować?

 

Najważniejsze obszary szkoleń:


_DSC2998

Organizujemy szkolenia dedykowane oraz w formie grup otwartych.

Realizując szkolenia stosujemy elementy wykładowe, techniki coachingowe, pracę warsztatową. W celu utrwalenia i integracji wiedzy wykorzystujemy ćwiczenia, realne przykłady oraz wymianę doświadczeń poprzez dyskusje w grupie. W przypadku szkoleń dedykowanych dla firm, po dokonaniu analizy potrzeb dostosowujemy szkolenie do indywidualnych wymagań osoby, grupy i organizacji. Mamy doświadczenie w coachingu i mentoringu handlowców, pracowników organizacji, w tym menedżerów niższego i wyższego szczebla.


Dla kogo?

Ofertę szkoleń kierujemy do działów HR, do właścicieli firm, do kadry zarządzającej, koordynatorów zespołów, do osób odpowiedzialnych za komunikację z klientami firmy.


Dlaczego my?

  • Stawiamy na praktykę – przekazujemy wiedzę w taki sposób, aby można było wykorzystać ją w praktyce; podczas szkoleń duży nacisk kładziemy na ćwiczenia, które odnoszą się do realnego funkcjonowania uczestników
  • Znamy Twoje potrzeby –  dzięki doświadczeniu w biznesie posiadamy aktualną wiedzę na temat wyzwań w pracy z klientami, w zarządzaniu, w pracy z zespołami oraz w indywidualnym rozwoju osób
  • Przekazujemy pewne rozwiązania – wiedza przekazywana na szkoleniach oparta jest zarówno na teorii jak i praktyce, co przynosi wymierne korzyści

O mnie – trener, coach, konsultant

Urszula Grabowska-Maleszko

Urszula Grabowska - Maleszko || Profesjonalne szkolenia biznesowe

Prowadzę szkolenia biznesowe od ponad 8 lat. Jestem trenerem i coachem, certyfikowanym mistrzem NLP. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla handlowców, biura obsługi klienta, w tym infolinii, działów technicznych oraz zespołów menedżerów niższego i wyższego szczebla.

Posiadam ponad 15 lat doświadczenia biznesowego. Szkoliłam zespoły handlowe, działy bezpośredniej i telefonicznej obsługi klienta, menedżerów niższego i wyższego szczebla. Posiadam doświadczenie w organizacji i zarządzaniu biznesem, budowaniu zespołów, optymalizacji procesów. W swojej pracy wykorzystuję doświadczenie biznesowe, zdobyte na stanowiskach key account menedżera, dyrektora handlowego i dyrektora zarządzającego.

Mam za sobą ponad 600 godzin zrealizowanych specjalistycznych szkoleń w takich obszarach, jak: kontakty z klientami, efektywna komunikacja, sprzedaż, profesjonalna obsługa klienta, komunikacja z trudnym klientem, kierowanie zespołem, rekrutacja, rozwój osobisty, asertywność, zarządzanie stresem.

Przygotowując i prowadząc szkolenia wykorzystuję metody skutecznego przyswajania i integracji wiedzy, wykorzystuję ułatwiające zapamiętywanie przykłady oraz proponuję tylko sprawdzone pod względem skuteczności rozwiązania i techniki. W trakcie prowadzonych szkoleń stosuję również metody coachingowe, zwiększające skuteczność nauki.

_DSC3195_zm

trudne-rozm111-wwwimg_1677-wwwtrudne-rozm1-wwwimg_1733-www_1

Z kim współpracuję

Eliza Snowacka

Eliza

Prowadzi szkolenia dotyczące komunikacji na Facebooku. Działalność związaną z mediami społecznościowymi rozpoczęła w 2010 roku i posiada duże doświadczenie, pracując od tego czasu na stanowiskach Social Media Specialist, a następnie Project Manager. Odpowiadała m.in. za wdrażane strategii marki w mediach społecznościowych oraz za zarządzanie społecznościami w social media.

Ania Dąbrowska

zjecieaniadabrowska2

Współautorka Projektu Life Balance, przedsiębiorczyni, współwłaścicielka i członek Zarządu Spółki MENTIS prowadzącej w Warszawie polsko-angielskie placówki szkolne oraz szkołę języków obcych, współzałożycielka Fundacji na rzecz Wspierania Wszechstronnego Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Naprawdę warto”, coach, nauczycielka jogi, medytacji i uważności.