Szkolenia biznesowe ♦ rozwój osobisty ♦ coaching

 

Witamy w firmie Maleszko.edu

Poszukujesz firmy szkoleniowej, która skoncentruje się na Tobie i Twoich potrzebach?


Działasz w biznesie i:

-chciałbyś mieć lepsze wyniki sprzedaży i znać techniki sprawnej komunikacji?

-chcesz wiedzieć, jak rozmawiać z trudnymi klientami?

-odczuwasz zmęczenie, bo zarządzanie ludźmi wymaga dużo energii?

-głowisz się, jak bardziej zaangażować zespół, by wykonywał swoje zadania sprawnie i samodzielnie?

-masz wrażenie, że wciąż zatrudniasz niewłaściwych ludzi, którzy marudzą i mało dają z siebie?

W swoim życiu osobistym:

-być może chciałbyś bardziej wierzyć w siebie i swoje możliwości

-potrzebujesz konkretnych sposobów na asertywną komunikację: stawianie granic, odmawianie, wymaganie od innych

-chciałbyś zarządzać swoim stresem i kierować własnym życiem

-mieć silne i ugruntowane poczucie własnej wartości, znać swoje mocne strony i wiedzieć, w jaki sposób z nich korzystać na co dzień

warto mieć źródło gotowych i skutecznych rozwiązań. Zestawy ćwiczeń odnoszące się do realnych potrzeb w biznesie i życiu osobistym.

Co zyskasz, współpracując z Maleszko.edu?

  • szkolenia łączące teorię z mnóstwem ćwiczeń
  • konkretne rozwiązania, techniki wprowadzające nowe zachowania, nowe sposoby radzenia sobie z wyzwaniami w biznesie i w życiu osobistym
  • pracę na szkoleniach pod okiem doświadczonego trenera – praktyka biznesu z przygotowaniem coacha, posiadającego wiedzę z zakresu rozwoju osobistego.

Jak byś się poczuł, gdyby zainwestowane w szkolenie pieniądze przyczyniły się do realizacji Twoich celów, planów i założeń? Lub gdyby rozwiązały Twoje aktualne problemy i spełniły Twoje marzenia?

Naszą pasją jest wspieranie firm i osób indywidualnych w ich rozwoju. Stawiamy wyłącznie na praktyczne, bliskie biznesu i życiowej efektywności rozwiązania.

Najważniejsze obszary naszych szkoleń:


Organizujemy szkolenia dedykowane oraz w formie grup otwartych.

Realizując szkolenia stosujemy elementy wykładowe, techniki coachingowe, pracę warsztatową. W celu utrwalenia i integracji wiedzy wykorzystujemy ćwiczenia, realne przykłady oraz wymianę doświadczeń poprzez dyskusje w grupie. W przypadku szkoleń dedykowanych dla firm, po dokonaniu analizy potrzeb dostosowujemy szkolenie do indywidualnych wymagań osoby, grupy i organizacji. Mamy doświadczenie w coachingu i mentoringu handlowców, pracowników organizacji, w tym menedżerów niższego i wyższego szczebla.


Dla kogo?

Ofertę szkoleń kierujemy do

-działów HR,

-do właścicieli firm,

-do kadry zarządzającej,

-koordynatorów zespołów,

-osób odpowiedzialnych za obsługę klienta

-osób zainteresowanych rozwojem osobistym i indywidualną efektywnością


Dlaczego my?

  • Stawiamy na praktykę – przekazujemy wiedzę w taki sposób, aby można było wykorzystać ją w praktyce; podczas szkoleń duży nacisk kładziemy na ćwiczenia, które odnoszą się do realnego funkcjonowania uczestników
  • Znamy Twoje potrzeby –  dzięki doświadczeniu w biznesie posiadamy aktualną wiedzę na temat wyzwań w pracy z klientami, w zarządzaniu, w pracy z zespołami oraz w indywidualnym rozwoju osób
  • Przekazujemy pewne rozwiązania – wiedza przekazywana na szkoleniach oparta jest zarówno na teorii jak i praktyce, co przynosi wymierne korzyści

Masz pytanie?

Aby zadać pytanie odnośnie współpracy napisz lub zadzwoń:

biuro@maleszko.edu.pl

tel. 609 831 181

O mnie – trener, coach, konsultant

Urszula Grabowska-Maleszko

Urszula Grabowska - Maleszko || Profesjonalne szkolenia biznesowe

Prowadzę szkolenia biznesowe od ponad 8 lat. Jestem trenerem i coachem, certyfikowanym mistrzem NLP. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla handlowców, biura obsługi klienta, w tym infolinii, działów technicznych oraz zespołów menedżerów niższego i wyższego szczebla.

Posiadam ponad 15 lat doświadczenia biznesowego. Szkoliłam zespoły handlowe, działy bezpośredniej i telefonicznej obsługi klienta, menedżerów niższego i wyższego szczebla. Posiadam doświadczenie w organizacji i zarządzaniu biznesem, budowaniu zespołów, optymalizacji procesów. W swojej pracy wykorzystuję doświadczenie biznesowe, zdobyte na stanowiskach key account menedżera, dyrektora handlowego i dyrektora zarządzającego.

Mam za sobą ponad 600 godzin zrealizowanych specjalistycznych szkoleń w takich obszarach, jak: kontakty z klientami, efektywna komunikacja, sprzedaż, profesjonalna obsługa klienta, komunikacja z trudnym klientem, kierowanie zespołem, rekrutacja, rozwój osobisty, asertywność, zarządzanie stresem.

Przygotowując i prowadząc szkolenia wykorzystuję metody skutecznego przyswajania i integracji wiedzy, wykorzystuję ułatwiające zapamiętywanie przykłady oraz proponuję tylko sprawdzone pod względem skuteczności rozwiązania i techniki. W trakcie prowadzonych szkoleń stosuję również metody coachingowe, zwiększające skuteczność nauki.

_DSC3195_zm

trudne-rozm111-wwwimg_1677-wwwtrudne-rozm1-wwwimg_1733-www_1

Z kim współpracuję

Eliza Snowacka

Prowadzi szkolenia dotyczące komunikacji na Facebooku. Działalność związaną z mediami społecznościowymi rozpoczęła w 2010 roku i posiada duże doświadczenie, pracując od tego czasu na stanowiskach Social Media Specialist, a następnie Project Manager. Odpowiadała m.in. za wdrażane strategii marki w mediach społecznościowych oraz za zarządzanie społecznościami w social media.

Ania Dąbrowska

zjecieaniadabrowska2

Współautorka Projektu Life Balance, przedsiębiorczyni, współwłaścicielka i członek Zarządu Spółki MENTIS prowadzącej w Warszawie polsko-angielskie placówki szkolne oraz szkołę języków obcych, współzałożycielka Fundacji na rzecz Wspierania Wszechstronnego Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Naprawdę warto”, coach, nauczycielka jogi, medytacji i uważności.