Szkolenia coaching konsultacje skoncentrowane na Twoim sukcesie


Naszą misją jest wspieranie firm, organizacji i osób indywidualnych w ich rozwoju.

Stawiamy wyłącznie na praktyczne rozwiązania.


Kogo wspieramy:

-firmy produkcyjne i usługowe (projekty szkoleniowe, procesy rozwojowe, konsultacje biznesowe)

-jednostki budżetowe (projekty szkoleniowe, warsztaty, wystąpienia)

-menedżerów wyższego i średniego szczebla (rozwój kompetencji menedżerskich, projekty rozwoju osobistego, mentoring, coaching menedżerski)

-właścicieli firm (konsultacje biznesowe, szkolenia menedżerskie, coaching rozwojowy 1na1)

-małe i średnie przedsiębiorstwa (projekty szkoleniowe i konsultingowe, procesy rozwojowe dla pracowników, konsultacje biznesowe)

-zespoły obsługi klienta, w tym handlowe (warsztaty rozwoju kompetencji, symulacje i mentoring, mowy motywacyjne)

-osoby indywidualne zainteresowane rozwojem osobistym i zawodowym (szkolenia w grupach otwartych i coaching 1na1)


Dlaczego Maleszko.edu?

 • Stawiamy na praktykę – przekazujemy wiedzę w taki sposób, aby można było wykorzystać ją w praktyce; podczas szkoleń duży nacisk kładziemy na ćwiczenia, które odnoszą się do realnego funkcjonowania uczestników
 • Znamy Twoje potrzeby –  dzięki doświadczeniu w biznesie posiadamy aktualną wiedzę na temat wyzwań w pracy z klientami, w zarządzaniu, w pracy z zespołami oraz w indywidualnym rozwoju osób
 • Przekazujemy sprawdzone rozwiązania – wiedza przekazywana na szkoleniach oparta jest zarówno na teorii jak i praktyce, co przynosi wymierne korzyści

Co zyskasz, współpracując z nami?

 • szkolenia łączące teorię z mnóstwem ćwiczeń
 • konkretne rozwiązania, techniki wprowadzające nowe zachowania, nowe sposoby radzenia sobie z wyzwaniami w biznesie i w życiu osobistym
 • pracę na szkoleniach pod okiem doświadczonego trenera – praktyka biznesu z przygotowaniem coacha, posiadającego wiedzę z zakresu rozwoju osobistego.

Najważniejsze obszary naszych szkoleń:


Organizujemy szkolenia dedykowane oraz w formie grup otwartych.

Realizując szkolenia stosujemy elementy wykładowe, techniki coachingowe, pracę warsztatową. W celu utrwalenia i integracji wiedzy wykorzystujemy ćwiczenia, realne przykłady oraz wymianę doświadczeń poprzez dyskusje w grupie. W przypadku szkoleń dedykowanych dla firm, po dokonaniu analizy potrzeb dostosowujemy szkolenie do indywidualnych wymagań osoby, grupy i organizacji. Mamy doświadczenie w coachingu i mentoringu handlowców, pracowników organizacji, w tym menedżerów niższego i wyższego szczebla.


Zapraszamy do kontaktu

biuro@maleszko.edu.pl

609 831 181

O mnie – trener, coach, konsultant

Urszula Grabowska-Maleszko

Urszula Grabowska-Maleszko

Absolwentka Wydziału Ekonomii na Uniwersytecie w Białymstoku. Od ponad 10 lat jest trenerem, certyfikowanym coachem (na poziomie PCC, członek ICF) oraz certyfikowanym mistrzem programowania neurolingwistycznego (NLP). Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla kadry menedżerskiej wyższego i średniego szczebla, zespołów handlowych, pracowników biura obsługi klienta, w tym zespołów infolinii, oraz działów technicznych. Prowadzi szkolenia dla biznesu z kompetencji miękkich: rozwoju osobistego, efektywności osobistej, technik skutecznej komunikacji międzyludzkiej.

W swojej pracy wykorzystuje 19 lat doświadczenia biznesowego, zdobytego w firmach branży informatycznej, teleinformatycznej oraz telekomunikacyjnej na stanowiskach:

 • key account menedżera: sprzedaż dla kluczowych klientów firmy, odpowiedzialność za własne wyniki sprzedaży, budowanie długoterminowych relacji z klientami.
 • dyrektora handlowego: zarządzanie zespołem handlowym, tworzenie strategii sprzedaży firmy, opracowywanie koncepcji marketingowych wspierających sprzedaż, szkolenia i coaching rozwojowy z technik sprzedaży, komunikacji, zarządzania stresem dla podlegającego zespołu handlowego.
 • dyrektora zarządzającego koordynacja procesów międzydziałowych, usprawnienie komunikacji i przepływu informacji między działami firmy, koordynacja współpracy dyrektorów i kierowników wszystkich działów firmy zatrudniającej 120 osób, wspieranie coachingowe menedżerów każdego szczebla, rozwojowe spotkania grupowe i indywidualne, dotyczące radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym, rozwojem kompetencji menedżerskich i komunikacją z podwładnymi. Odpowiedzialna także na tym stanowisku za działy handlowy i marketingu.

Ma za sobą ponad 600 godzin zrealizowanych specjalistycznych szkoleń w takich obszarach, jak:

 • rozwój osobisty,
 • asertywność, asertywne zarządzanie
 • zarządzanie stresem,
 • trening mentalny, dialog motywujący i techniki automotywacji
 • efektywna komunikacja w relacjach międzyludzkich,
 • sprzedaż,
 • profesjonalna obsługa klienta,
 • komunikacja z trudnym klientem,
 • kierowanie zespołem, coaching w pracy menedżera,
 • profesjonalna rekrutacja,

Przygotowując i prowadząc szkolenia wykorzystuje metody coachingowe oraz neurolingwistyczne, wspierające skuteczne przyswajanie i integrację wiedzy, wykorzystuje ułatwiające zapamiętywanie przykłady oraz proponuje wyłącznie sprawdzone pod względem skuteczności rozwiązania i techniki.

Dodatkowym atrybutem jest wsparcie projektów szkoleniowych dla firm procesami coachingowymi i mentoringowymi.

Wykształcenie i wybrane certyfikaty:

 • Wydział Ekonomii w Białymstoku, magister ekonomii, 1999
 • Erickson Certified Professional Coach „The Art&Science of Coaching” (Erickson College International), 2017
 • Certyfikat Mistrz Praktyk NLP (Akredytacja Europejskiego Stowarzyszenia NLPt), 2015
 • Kurs „Coaching zespołu w podejściu wielopoziomowym (CC Innovation)”, 2016
 • „Clean Language i modelowanie symboliczne” (Clean Coaching Polska), 2017
 • Kurs „Psychologia dla coachów” (Wszechnica UJ), 2018
 • Kurs “Wzrost w perspektywie ostatecznej- 4 kroki w pracy z żałobą” (BetterFlow) , 2017
 • Akredytacja Model badania osobowości FACET5 (Facet5 Poland), 2018
 • „Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach”- 2018, w trakcie certyfikacji

     

Z kim współpracuję

Ania Dąbrowska

zjecieaniadabrowska2

Współautorka Projektu Life Balance, przedsiębiorczyni, współwłaścicielka i członek Zarządu Spółki MENTIS prowadzącej w Warszawie polsko-angielskie placówki szkolne oraz szkołę języków obcych, współzałożycielka Fundacji na rzecz Wspierania Wszechstronnego Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Naprawdę warto”, coach, nauczycielka jogi, medytacji i uważności.

Eliza Snowacka

Prowadzi szkolenia dotyczące komunikacji na Facebooku. Działalność związaną z mediami społecznościowymi rozpoczęła w 2010 roku i posiada duże doświadczenie, pracując od tego czasu na stanowiskach Social Media Specialist, a następnie Project Manager. Odpowiadała m.in. za wdrażane strategii marki w mediach społecznościowych oraz za zarządzanie społecznościami w social media.

Marta Bańkowska

Trener mentalny, psycholog, przedsiębiorca, nieustannie na drodze osobistego rozwoju.  W swojej pracy trenerskiej wykorzystuje aktywne formy warsztatowe, dzięki którym uczymy się najszybciej i które najskuteczniej otwierają na zmianę.

Szczęśliwa mama trzech cudownych córek, w wolnym czasie realizuje się jako aktorka Teatru Precedens 11, uwielbia jogę, taniec i teatr.